DAMME15PC
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMME15PC
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: DAMME15PC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMME15PC
Številka dela DAMME15PC Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3216 pcs Podatkovni list DAMME15PC.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, D*MM
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DAMME15PFNMB
DAMME15PFNMB
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER