DAMMD15SC
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMMD15SC
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: DAMMD15SC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMMD15SC
Številka dela DAMMD15SC Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2051 pcs Podatkovni list DAMMD15SC.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, D*MM
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Mounting Brackets natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal