DAMAT26P
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMAT26P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Podatkovni listi: DAMAT26P.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAT26P
Številka dela DAMAT26P Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1335 pcs Podatkovni list DAMAT26P.pdf
Žični merilnik 22-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena IDAMAT26P
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (M3) Lastnosti -
natančen opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub, High Density Barva Black
Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DAMAT26SA197
DAMAT26SA197
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Na zalogi: 1327 pcs
Prenesi:
RFQ
DAMAT15S
DAMAT15S
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT