DAMAM26P
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMAM26P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Podatkovni listi: DAMAM26P.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAM26P
Številka dela DAMAM26P Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2562 pcs Podatkovni list DAMAM26P.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija 24308-Style, D*MAM
Pakiranje Bulk Druga imena IDAMAM26P
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 3
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub, High Density Barva Black
Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DAMAM15SNMBK47F0
DAMAM15SNMBK47F0
Proizvajalci: Cannon
Opis: DSUB 15 F NM
Na zalogi: 1382 pcs
Prenesi:
RFQ
DAMAM15SNMK52
DAMAM15SNMK52
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Na zalogi: 876 pcs
Prenesi: DAMAM15SNMK52.pdf
RFQ
DAMAM26PF0A101
DAMAM26PF0A101
Opis: DSUB 26 M CRIMP HD F0 CAD
Na zalogi: 1451 pcs
Prenesi:
DAMAM26PA101
DAMAM26PA101
Opis: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Prenesi: DAMAM26PA101.pdf
DAMAM15ST
DAMAM15ST
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 15 F CRIMP G50 TIN
DAMAM26PF0
DAMAM26PF0
Opis: DSUB 26 M CRIMP HD
Prenesi: DAMAM26PF0.pdf
DAMAM26PA101F0
DAMAM26PA101F0
Prenesi: DAMAM26PA101F0.pdf
DAMAM15SNMBK47
DAMAM15SNMBK47
DAMAM26PF225F0
DAMAM26PF225F0
Opis: DSUB 26 M CRIMP HD G50 F225
DAMAM15SNMF0
DAMAM15SNMF0
Opis: DSUB 15 F NM
DAMAM15SNMBK52
DAMAM15SNMBK52
Prenesi: DAMAM15SNMBK52.pdf
DAMAM26PF225
DAMAM26PF225
Prenesi: DAMAM26PF225.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%