DAMAM15SNMB
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMAM15SNMB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAM15SNMB
Številka dela DAMAM15SNMB Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1480 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija 24308-Style, D*MAM
Pakiranje Bulk Druga imena IDAMAM15SNMB
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DAMAM15SK47F0
DAMAM15SK47F0
Proizvajalci: Cannon
Opis: DSUB 15 F CRIMP G50
Na zalogi: 1306 pcs
Prenesi:
RFQ
DAMAM15SNMBK47
DAMAM15SNMBK47
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT