DAMAE26P
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMAE26P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAE26P
Številka dela DAMAE26P Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1300 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija D*MA
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Cable Side (4-40)
Lastnosti - natančen opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal