DAMA26PA101
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMA26PA101
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Podatkovni listi: DAMA26PA101.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMA26PA101
Številka dela DAMA26PA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1227 pcs Podatkovni list DAMA26PA101.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena IDAMA26PA101
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A