DAM15PLNMB
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAM15PLNMB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 579 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 579 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAM15PLNMB
Številka dela DAM15PLNMB Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 579 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija D*M
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal