CIR06CF24-013P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIR06CF24-013P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 13POS STRGHT PIN
Podatkovni listi: 1.CIR06CF24-013P.pdf2.CIR06CF24-013P.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije CIR06CF24-013P
Številka dela CIR06CF24-013P Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG 13POS STRGHT PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3316 pcs Podatkovni list 1.CIR06CF24-013P.pdf2.CIR06CF24-013P.pdf
Napetost - ocenjena 500VAC, 700VDC Atributi atributov Environment Proof
Prekinitev Solder Cup Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Status Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 13 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Številka izdelka proizvajalca CIR06CF24-013P Velik premer dobavljen 24-013
Lastnosti Cable Clamp Razširjen opis 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Opis CONN PLUG 13POS STRGHT PIN Trenutna ocena 13A, 23A