APD-3AP19S-R
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APD-3AP19S-R
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: APD-3AP19S-R.pdf
Status RoHs Vendor undefined / dobavitelj undefined
  • Sporočilo
Specifikacije APD-3AP19S-R
Številka dela APD-3AP19S-R Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / dobavitelj undefined
Količina na voljo 4478 pcs Podatkovni list APD-3AP19S-R.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi -
Shell material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Shell Finish -
Serija APD 19-Way Pakiranje Bulk
Druga imena 1003-2250
APD3AP19SR
Usmerjenost 3
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Vključuje 2 pcs - 1 Connector, 1 O-Ring
Barva ohišja Black, Green Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount