CWR06KC106KB/PR
Vishay Sprague
CWR06KC106KB/PR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR06KC106KB/PR
Proizvajalec / znamka: Vishay Sprague
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10% 25V 2711
Podatkovni listi: CWR06KC106KB/PR.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR06KC106KB/PR
Številka dela CWR06KC106KB/PR Proizvajalec Vishay Sprague
Opis CAP TANT 10UF 10% 25V 2711 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3180 pcs Podatkovni list CWR06KC106KB/PR.pdf
Voltage Rating - AC B (0.1%) Napetost - ocenjena 25V
Tip Conformal Coated Toleranca 10µF
Velikost zemljišča na površini - Paket naprave za dobavitelja G
Velikost / dimenzija 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm) Serija Military, MIL-PRF-55365/4, CWR06
RoHS Status Digi-Reel® Polarizacija 2711 (6728 Metric)
Druga imena 1012-1046-6
1012-1046-6-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CWR06KC106KB/PR Lifetime @ Temp. 1.4 Ohm
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Razširjen opis 10µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 1.4 Ohm ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP TANT 10UF 10% 25V 2711 Aplikacije -