DPA120100-P12/R
pregled izdelka
Številka dela: DPA120100-P12/R
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Sporočilo
Specifikacije DPA120100-P12/R
Številka dela DPA120100-P12/R Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3622 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 12VAC Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija - Serija -
Področje uporabe North America Moč (Watts) 12W
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm Druga imena DPA120100P12/R
Učinkovitost - natančen opis 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 1A Dolžina kabla -