DPA120060-P9/R
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPA120060-P9/R
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DPA120060-P9/R
Številka dela DPA120060-P9/R Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3487 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 12VAC Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija - Serija -
Področje uporabe North America Moč (Watts) 7W
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. Druga imena DPA120060P9/R
delovna temperatura - Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 12VAC 600mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 600mA Dolžina kabla -