CSS-50508N
CUI, Inc.CUI, Inc.
CSS-50508N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSS-50508N
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 85DB
Podatkovni listi: CSS-50508N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSS-50508N
Številka dela CSS-50508N Proizvajalec CUI, Inc.
Opis SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 85DB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26231 pcs Podatkovni list CSS-50508N.pdf
Tip General Purpose Prekinitev Solder Eyelet(s)
Tehnologija Magnetic Velikost / dimenzija 1.988" L x 1.988" W (50.50mm x 50.50mm)
Oblika Round, Square Frame Serija CSS
Ocene - Napajanje - ocenjeno 250mW
Moč - maks 500mW Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Tray Druga imena 102-3847
Material - Magnet Nd-Fe-B Material - konus Paper
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Impedanca 8 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.677" (17.20mm)
Frekvenčni razpon 304Hz ~ 3.2kHz Frekvenca - Samozadostna 380Hz
Učinkovitost - dBA 85.00 Učinkovitost - tip Sound Pressure Level (SPL)
Učinkovitost - testiranje 250mW/500mm natančen opis 8 Ohms General Purpose Speaker 250mW 304Hz ~ 3.2kHz Top Round, Square Frame 85dB