TF162J32K7680R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TF162J32K7680R
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Podatkovni listi: TF162J32K7680R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TF162J32K7680R
Številka dela TF162J32K7680R Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176743 pcs Podatkovni list TF162J32K7680R.pdf
Tip kHz Crystal (Tuning Fork) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Serija TF16 Ocene -
Paket / primer 2-SMD, No Lead delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Capacitance 9pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Toleranca frekvence ±20ppm Stabilnost frekvence -
Pogostost 32.768kHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 90 kOhms
natančen opis 32.768kHz ±20ppm Crystal 9pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead