LP320F35CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP320F35CDT
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 32.000000MHZ SMD
Podatkovni listi: 1.LP320F35CDT.pdf2.LP320F35CDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP320F35CDT
Številka dela LP320F35CDT Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 32.000000MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 367589 pcs Podatkovni list 1.LP320F35CDT.pdf2.LP320F35CDT.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serija ATSSMLP Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer HC-49/US
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Capacitance 18pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 32MHz
natančen opis 32MHz ±30ppm Crystal 18pF HC-49/US
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP320F35IDT
LP320F35IDT
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CRYSTAL 32.000000MHZ SMD
Na zalogi: 282792 pcs
Prenesi: LP320F35IDT.pdf
RFQ
LP324D
LP324D
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 100KHZ 14SOIC