LP320F23CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP320F23CDT
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 32.000000MHZ SMD
Podatkovni listi: 1.LP320F23CDT.pdf2.LP320F23CDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP320F23CDT
Številka dela LP320F23CDT Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 32.000000MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 304556 pcs Podatkovni list 1.LP320F23CDT.pdf2.LP320F23CDT.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serija ATSSMLP Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer HC-49/US
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Capacitance 18pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Toleranca frekvence ±20ppm
Stabilnost frekvence ±30ppm Pogostost 32MHz
natančen opis 32MHz ±20ppm Crystal 18pF HC-49/US