LP111F35CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP111F35CDT
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 11.059200MHZ SMD
Podatkovni listi: 1.LP111F35CDT.pdf2.LP111F35CDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP111F35CDT
Številka dela LP111F35CDT Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 11.059200MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 318780 pcs Podatkovni list 1.LP111F35CDT.pdf2.LP111F35CDT.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serija ATSSMLP Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer HC-49/US
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Capacitance 18pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 11.0592MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 Ohms natančen opis 11.0592MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49/US