LP080F33IDT
pregled izdelka
Številka dela: LP080F33IDT
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 8.000000MHZ SMD
Podatkovni listi: 1.LP080F33IDT.pdf2.LP080F33IDT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LP080F33IDT
Številka dela LP080F33IDT Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 8.000000MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 356016 pcs Podatkovni list 1.LP080F33IDT.pdf2.LP080F33IDT.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serija ATSSMLP Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer HC-49/US
Druga imena LP800F33IDT
LP800F33IDT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Capacitance 18pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 80MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 Ohms
natančen opis 80MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49/US