LP050F35CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP050F35CDT
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 5.000000MHZ SMD
Podatkovni listi: 1.LP050F35CDT.pdf2.LP050F35CDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP050F35CDT
Številka dela LP050F35CDT Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 5.000000MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 308312 pcs Podatkovni list 1.LP050F35CDT.pdf2.LP050F35CDT.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serija ATSSMLP Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer HC-49/US
Druga imena LP500F35CDT
LP500F35CDT-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Capacitance 18pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 5MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 Ohms
natančen opis 5MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms HC-49/US