GL045F33CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GL045F33CDT
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 4.500000 MHZ SMD
Podatkovni listi: GL045F33CDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GL045F33CDT
Številka dela GL045F33CDT Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 4.500000 MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 389126 pcs Podatkovni list GL045F33CDT.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Serija ATSSMGL Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer HC-49/US
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Capacitance 18pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±30ppm Pogostost 4.5MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 120 Ohms natančen opis 4.5MHz ±30ppm Crystal 18pF 120 Ohms HC-49/US