654C12503C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
654C12503C3T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 654C12503C3T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 125.0000MHZ HCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.654C12503C3T.pdf2.654C12503C3T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 654C12503C3T
Številka dela 654C12503C3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 125.0000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38971 pcs Podatkovni list 1.654C12503C3T.pdf2.654C12503C3T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 654C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod HCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 125MHz
natančen opis 125MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 20mA (Typ)