653P17503C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653P17503C2T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 653P17503C2T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 175.0000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 1.653P17503C2T.pdf2.653P17503C2T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 653P17503C2T
Številka dela 653P17503C2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 175.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22458 pcs Podatkovni list 1.653P17503C2T.pdf2.653P17503C2T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 653
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 175MHz
natančen opis 175MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA