638P12503C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
638P12503C3T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 638P12503C3T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 1.638P12503C3T.pdf2.638P12503C3T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 638P12503C3T
Številka dela 638P12503C3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31966 pcs Podatkovni list 1.638P12503C3T.pdf2.638P12503C3T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 638
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 125MHz
natančen opis 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) - Osnovni resonator Crystal
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
638P12505C3T
638P12505C3T
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD
Na zalogi: 30832 pcs
Prenesi: 638P12505C3T.pdf
RFQ
638NH/2
638NH/2
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: SWITCH TOGGLE SPDT 10A 125V