633L12503C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633L12503C2T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 633L12503C2T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 1.633L12503C2T.pdf2.633L12503C2T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 633L12503C2T
Številka dela 633L12503C2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33519 pcs Podatkovni list 1.633L12503C2T.pdf2.633L12503C2T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 633
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 125MHz
natančen opis 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 66mA