633E12503C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633E12503C3T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 633E12503C3T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 1.633E12503C3T.pdf2.633E12503C3T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 633E12503C3T
Številka dela 633E12503C3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33643 pcs Podatkovni list 1.633E12503C3T.pdf2.633E12503C3T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 633
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 125MHz
natančen opis 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA