224AMVBARB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 224AMVBARB
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podatkovni listi: 224AMVBARB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 224AMVBARB
Številka dela 224AMVBARB Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 537435 pcs Podatkovni list 224AMVBARB.pdf
Sklop zaključka Gull Wing Preklopi potovanje 0.30mm
Funkcija stikala Off-Mom Serija 224A
Pakiranje Tape & Reel (TR) Okvir 12.00mm x 12.00mm
Druga imena 224A-MVBARB delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Operativna sila 160gf Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 500,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti Board Guide
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Standard
Orientacija pogona Top Actuated Material aktuatorja -
Dolžina aktuatorja, desni kot - Višina pogona iz PCB, navpično 8.50mm