222AMVBAR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
222AMVBAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 222AMVBAR
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podatkovni listi: 222AMVBAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 222AMVBAR
Številka dela 222AMVBAR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 571444 pcs Podatkovni list 222AMVBAR.pdf
Sklop zaključka Gull Wing Preklopi potovanje 0.25mm
Funkcija stikala Off-Mom Serija 222A
Pakiranje Tape & Reel (TR) Okvir 6.20mm x 6.20mm
Druga imena CT3088TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Operativna sila 160gf Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 1,000,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti Tactile Feedback
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Standard
Orientacija pogona Top Actuated Material aktuatorja -
Dolžina aktuatorja, desni kot - Višina pogona iz PCB, navpično 5.00mm
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
222AMVAAR
222AMVAAR
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: SWITCH TACT SPST-NO 0.05A 12V
Na zalogi: 740531 pcs
Prenesi: 222AMVAAR.pdf
RFQ
222AT6
222AT6
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: SWITCH TOGGLE SPDTX6 4A