210-10LPSTFD
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 210-10LPSTFD
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Podatkovni listi: 210-10LPSTFD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 210-10LPSTFD
Številka dela 210-10LPSTFD Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134865 pcs Podatkovni list 210-10LPSTFD.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 20VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija 210
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena 210010LPSTFD
21010LPSTFD
210B010LPSTFD
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Dolžina 1.058" (26.87mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.180" (4.57mm) Lastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Električno življenje 1,000 Cycles natančen opis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Beryllium Copper
Obrnite se na Dokončaj Gold Circuit SPST
Material telesa - Tip aktuatorja Slide (Standard)
Raven aktuatorja Flush, Recessed
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
210-10LPSFD
210-10LPSFD
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Na zalogi: 180093 pcs
Prenesi: 210-10LPSFD.pdf
RFQ
210-10MST
210-10MST
Na zalogi: 144131 pcs
Prenesi: 210-10MST.pdf
RFQ
210-10LPST
210-10LPST