UP4T-471-R
pregled izdelka
Številka dela: UP4T-471-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 470UH 914MA 833 MOHM
Podatkovni listi: 1.UP4T-471-R.pdf2.UP4T-471-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP4T-471-R
Številka dela UP4T-471-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 470UH 914MA 833 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3526 pcs Podatkovni list 1.UP4T-471-R.pdf2.UP4T-471-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.669" Dia (17.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.518" (13.15mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470µH Unshielded Wirewound Inductor 914mA 833 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 833 mOhm Max Trenutna ocena 914mA
Tok - nasičenost 1.7A