UP2SC-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP2SC-101-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100UH 680MA 420 MOHM
Podatkovni listi: 1.UP2SC-101-R.pdf2.UP2SC-101-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP2SC-101-R
Številka dela UP2SC-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 680MA 420 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3809 pcs Podatkovni list 1.UP2SC-101-R.pdf2.UP2SC-101-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija UNI-PAC™ 2SC
Ocene - Q @ Frek 85 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 7.5MHz natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 680mA 420 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max Trenutna ocena 680mA
Tok - nasičenost 1.09A