UP2C-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2C-331-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP2C-331-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 330UH 670MA 824.3 MOHM
Podatkovni listi: UP2C-331-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP2C-331-R
Številka dela UP2C-331-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330UH 670MA 824.3 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97054 pcs Podatkovni list UP2C-331-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™ 2C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena UP2C-331
UP2C-331-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 670mA 824.3 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 824.3 mOhm
Trenutna ocena 670mA Tok - nasičenost 700mA