UP2B-820-R
EatonEaton
UP2B-820-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP2B-820-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 82UH 1.34A 223.5 MOHM
Podatkovni listi: UP2B-820-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP2B-820-R
Številka dela UP2B-820-R Proizvajalec Eaton
Opis FIXED IND 82UH 1.34A 223.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51871 pcs Podatkovni list UP2B-820-R.pdf
Napetost - razčlenitev - Uporaba Unshielded
Tip Wirewound Velikost / dimenzija 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm)
Serija UNI-PAC™ RoHS Status Digi-Reel®
Ocene - Polarizacija Nonstandard
Druga imena 283-4081-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca UP2B-820-R Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Vrsta strojne opreme 82µH Frekvenca - preskus -
Frekvenca - Samozadostna 223.5 mOhm Max Razširjen opis 82µH Unshielded Wirewound Inductor 1.34A 223.5 mOhm Max Nonstandard
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Premer - ramena -
Opis FIXED IND 82UH 1.34A 223.5 MOHM Čas zamude 100kHz
DC Resistance (DCR) 1.03A Trenutna ocena 1.34A