UP2B-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2B-221-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP2B-221-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 220UH 773MA 671.7 MOHM
Podatkovni listi: UP2B-221-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
550 pcs
1100 pcs
2750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP2B-221-R
Številka dela UP2B-221-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 220UH 773MA 671.7 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114004 pcs Podatkovni list UP2B-221-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1079-2
UP2B-221
UP2B-221-ND
UP2B221R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 773mA 671.7 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 671.7 mOhm Max
Trenutna ocena 773mA Tok - nasičenost 637mA