| Številka dela | UP2B-100-R | Proizvajalec | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 10UH 4.3A 26.7 MOHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Skladen brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 85282 pcs | Podatkovni list | UP2B-100-R.pdf |
| Tip | Wirewound | Toleranca | ±20% |
| Paket naprave za dobavitelja | - | Velikost / dimenzija | 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm) |
| Ščitenje | Unshielded | Serija | UNI-PAC™ |
| Ocene | - | Q @ Frek | - |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | Nonstandard |
| Druga imena | 513-1185-2 UP2B-100 UP2B-100-ND UP2B100R |
delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material - jedro | Ferrite | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 100kHz | Induktivnost | 10µH |
| Višina - sedež (maks.) | 0.236" (6.00mm) | Frekvenca - Samozadostna | - |
| natančen opis | 10µH Unshielded Wirewound Inductor 4.3A 26.7 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 26.7 mOhm Max |
| Trenutna ocena | 4.3A | Tok - nasičenost | 3.3A |