TDC600-2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TDC600-2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE CERM 2POLE
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TDC600-2-R
Številka dela TDC600-2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE CERM 2POLE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6212 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - AC 600V Velikost / dimenzija 0.248" Dia x 1.000" L (6.30mm x 25.40mm)
Serija TDC600 Odzivni čas Fast
Pakiranje - Paket / primer 8AG, 1/4" x 1"
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 2A Razred -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200A Odobritve ASTA, BSI