SDH3812-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDH3812-R47-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 470NH 2.69A 32 MOHM
Podatkovni listi: 1.SDH3812-R47-R.pdf2.SDH3812-R47-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDH3812-R47-R
Številka dela SDH3812-R47-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 470NH 2.69A 32 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6304 pcs Podatkovni list 1.SDH3812-R47-R.pdf2.SDH3812-R47-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Ščitenje Shielded Serija SDH3812
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 2.69A 32 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 32 mOhm Max Trenutna ocena 2.69A
Tok - nasičenost 4.2A