SD3814-R82-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-R82-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD3814-R82-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 820NH 2.18A 33 MOHM
Podatkovni listi: 1.SD3814-R82-R.pdf2.SD3814-R82-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SD3814-R82-R
Številka dela SD3814-R82-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 820NH 2.18A 33 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4536 pcs Podatkovni list 1.SD3814-R82-R.pdf2.SD3814-R82-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SD38
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 820nH Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 820nH Shielded Wirewound Inductor 2.18A 33 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 33 mOhm Trenutna ocena 2.18A
Tok - nasičenost 3.08A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SD3814-8R2-R
SD3814-8R2-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 8.2UH 753MA 279 MOHM