SD3118-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3118-331-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD3118-331-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 330UH 146MA 7.4 OHM
Podatkovni listi: SD3118-331-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD3118-331-R
Številka dela SD3118-331-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330UH 146MA 7.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89667 pcs Podatkovni list SD3118-331-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Ščitenje Shielded Serija SD3118
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 146mA 7.4 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7.4 Ohm Trenutna ocena 146mA
Tok - nasičenost 145mA