SD3114-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD3114-331-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 330UH 113MA 11.78 OHM
Podatkovni listi: SD3114-331-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SD3114-331-R
Številka dela SD3114-331-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330UH 113MA 11.78 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6027 pcs Podatkovni list SD3114-331-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Ščitenje Shielded Serija SD3114
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 113mA 11.78 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11.78 Ohm Trenutna ocena 113mA
Tok - nasičenost 139mA