SD25-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD25-101-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD25-101-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100UH 670MA 593.7 MOHM
Podatkovni listi: 1.SD25-101-R.pdf2.SD25-101-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD25-101-R
Številka dela SD25-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 670MA 593.7 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33020 pcs Podatkovni list 1.SD25-101-R.pdf2.SD25-101-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-3654-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 670mA 593.7 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 593.7 mOhm
Trenutna ocena 670mA Tok - nasičenost 398mA