SD20-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-R47-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD20-R47-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 470NH 3.59A 20 MOHM
Podatkovni listi: SD20-R47-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD20-R47-R
Številka dela SD20-R47-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 470NH 3.59A 20 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97600 pcs Podatkovni list SD20-R47-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SD20-R47
SD20-R47-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.59A 20 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 20 mOhm
Trenutna ocena 3.59A Tok - nasičenost 4A