SD14-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD14-151-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD14-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 315MA 2.52 OHM
Podatkovni listi: 1.SD14-151-R.pdf2.SD14-151-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD14-151-R
Številka dela SD14-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 315MA 2.52 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104649 pcs Podatkovni list 1.SD14-151-R.pdf2.SD14-151-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SD14-151
SD14-151-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 315mA 2.52 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.52 Ohm
Trenutna ocena 315mA Tok - nasičenost 301mA