SD12-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-R47-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD12-R47-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 470NH 3.19A 24.6 MOHM
Podatkovni listi: SD12-R47-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD12-R47-R
Številka dela SD12-R47-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 470NH 3.19A 24.6 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100774 pcs Podatkovni list SD12-R47-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SD12-R47
SD12-R47-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.19A 24.6 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 24.6 mOhm
Trenutna ocena 3.19A Tok - nasičenost 3.86A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SD1206S040S1R0
SD1206S040S1R0
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: DIODE SCHOTTKY 40V 1A 1206
Na zalogi: 143146 pcs
Prenesi: SD1206S040S1R0.pdf
RFQ
SD12-820-R
SD12-820-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 82UH 326MA 2.36 OHM
Na zalogi: 85947 pcs
Prenesi: SD12-820-R.pdf
RFQ
SD12-7
SD12-7
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 12V 25V SOD323