| Številka dela | SD12-2R2-R | Proizvajalec | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 2.2UH 1.83A 74.7 MOHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Skladen brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 86941 pcs | Podatkovni list | SD12-2R2-R.pdf |
| Tip | Wirewound | Toleranca | ±20% |
| Paket naprave za dobavitelja | - | Velikost / dimenzija | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Druga imena | 283-4254-2 SD12-2R2 SD12-2R2-ND SD12-2R2-R-ND |
delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material - jedro | Ferrite | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 100kHz | Induktivnost | 2.2µH |
| Višina - sedež (maks.) | 0.047" (1.20mm) | Frekvenca - Samozadostna | - |
| natančen opis | 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.83A 74.7 mOhm Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 74.7 mOhm |
| Trenutna ocena | 1.83A | Tok - nasičenost | 1.8A |