RL0607-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL0607-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 520MA 730 MOHM
Podatkovni listi: RL0607-151-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL0607-151-R
Številka dela RL0607-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 520MA 730 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6421 pcs Podatkovni list RL0607-151-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.224" Dia (5.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL0607
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.287" (7.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 4MHz natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 730 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max Trenutna ocena 520mA
Tok - nasičenost 390mA