POE13W2VERS-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
POE13W2VERS-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: POE13W2VERS-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka TRANSFRMR 100UH 13W 1.7A 12P SMD
Podatkovni listi: POE13W2VERS-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
140 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije POE13W2VERS-R
Številka dela POE13W2VERS-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis TRANSFRMR 100UH 13W 1.7A 12P SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18218 pcs Podatkovni list POE13W2VERS-R.pdf
Napetost - primarna - Napetost - izolacija 1500Vrms
Napetost - pomožna - Tip Configurable (For DC/DC)
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.709" W (18.00mm x 18.00mm) Serija PoE
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 513-1106-2
POE13W2VERS
POE13W2VERSR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Namerjeni čipov - Induktivnost @ Frekvenca 100µH @ 100kHz
Višina - sedež (maks.) 0.404" (10.25mm) Pogostost 250kHz
Odtis 0.709" L x 1.024" W (18.00mm x 26.00mm) Proizvajalec čipov -