MPIA4040R2-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4040R2-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPIA4040R2-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 3.2A 58 MOHM SMD
Podatkovni listi: MPIA4040R2-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPIA4040R2-2R2-R
Številka dela MPIA4040R2-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 3.2A 58 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63411 pcs Podatkovni list MPIA4040R2-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Ščitenje Shielded Serija MPIA4040
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4497-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Composite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 58 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 58 mOhm
Trenutna ocena 3.2A Tok - nasičenost 5.7A