MPIA4012V2-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4012V2-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPIA4012V2-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.9A 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: MPIA4012V2-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPIA4012V2-2R2-R
Številka dela MPIA4012V2-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 2.9A 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148932 pcs Podatkovni list MPIA4012V2-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
Ščitenje Shielded Serija MPIA40-V2
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Metal Composite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 35MHz natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 90 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Trenutna ocena 2.9A
Tok - nasičenost 4.2A