MPI5451R1-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI5451R1-R47-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPI5451R1-R47-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 470NH 6.1A 18 MOHM SMD
Podatkovni listi: MPI5451R1-R47-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPI5451R1-R47-R
Številka dela MPI5451R1-R47-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 470NH 6.1A 18 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6670 pcs Podatkovni list MPI5451R1-R47-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Ščitenje Shielded Serija MPI5451
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4643-2
MPI5451R1-R47-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Composite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 6.1A 18 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 18 mOhm
Trenutna ocena 6.1A Tok - nasičenost 10.9A